Перейти до основного вмісту

Проєкт CDC 2021–2026

Проєкт CDC 2021–2026 (SILTP)

Повна назва проєкту

Посилення національної програми профілактики та лікування ВІЛ, розширення доступу до ЗПТ, посилення системи епідеміологічного нагляду за ВІЛ та впровадження системи управління/поліпшення якості лабораторій в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)

Донор

Центри контролю та профілактики захворювань США (CDC) Департаменту охорони здоров’я та соціального забезпечення США (DHHS)

Бюджет проєкту

$1 584 947 (підтверджене фінансування на 1-й рік Проєкту)

Термін реалізації

30.09.2021–29.09.2026

Мета

Досягнення сталого контролю над епідемією ВІЛ шляхом посилення Національної програми профілактики ВІЛ, виявлення випадків та лікування, покращення використання стратегічної інформації щодо ВІЛ, зміцнення систем епідеміологічного нагляду за ВІЛ та впровадження системи управління/покращення якості лабораторій.

Стратегічні напрями проєкту

1. Зміцнення національної профілактики ВІЛ, виявлення та лікування випадків серед ключових груп за допомогою технічної допомоги регіональним та національним центрам.

2. Покращення законодавства та настанов: удосконалення національних політик щодо Test and Start, ЗПТ, лабораторної сфери та профілактики.

3. Покращення національної структури та потенціалу послуг ЗПТ.

4. Посилення потужності лабораторної мережі та покращення якості лабораторних досліджень.

5. Покращення доступності, якості та своєчасності даних епіднагляду за ВІЛ.