Перейти до основного вмісту
07.09.2021
16:02

COVID-19 швидко поширюється в закритих приміщеннях, коли люди невакциновані та без масок

Провести 2021/2022 навчальний рік безпечно допоможе вакцинація від COVID-19 та дотримання профілактичних заходів. Адже школа може стати епіцентром поширення коронавірусу.

Наприклад, у США невакцинований вчитель заразив коронавірусом половину учнів та учениць у класі, а загалом захворіли 26 людей. Про цей випадок у початковій школі округа Марін у Каліфорнії йдеться у звіті Центрів з контролю та профілактики захворювань у США (CDC). Вчитель уперше відчув симптоми 19 травня, проте ще 2 дні викладав у класі, де навчається 24 дитини. Педагог не використовував маску, незважаючи на відповідну вимогу.

23 травня вчитель отримав позитивний тест на COVID-19, а протягом ще кількох днів захворіли 12 учнів та учениць із цього класу, а також деякі з їхніх родичів та інші школярі. 80% дітей, які сиділи в перших двох рядах захворіли. Переважна більшість хворих були невакциновані, зокрема, і через вік.

Правильне носіння маски, дотримання дистанції та гігієни рук, самоізоляція в разі симптомів хвороби допоможе вчителям зберегти власне здоров’я та створити безпечні умови для дітей. А вакцинація — це найефективніший спосіб захиститися від важкого перебігу COVID-19, госпіталізації та смерті.

Дізнайтесь, як освітянам записатися на щеплення, або відвідайте найближчий пункт чи центр масової вакцинації. Детальний перелік на list.covid19.gov.ua.

Проведемо цей навчальний рік безпечно!

Докладніше про випадок в американській школі у звіті Центрів з контролю та профілактики захворювань у США (CDC)

Інші новини