Перейти до основного вмісту
Спікер лекції — Кевін Дж. Даунс , інфекціоніст дитячого госпіталю у Філадельфії (CHOP), доцент кафедри педіатрії медичної школи Перельмана (Університет Пенсильванії).
31.07.2020
13:07

У п’ятницю, 31 липня о 17:00 стартує четверта лекція онлайн-курсу «Імунопрофілактика інфекційних хвороб: як стати профі»

Спікер лекції — Кевін Дж. Даунс , інфекціоніст дитячого госпіталю у Філадельфії (CHOP), доцент кафедри педіатрії медичної школи Перельмана (університет Пенсильванії).

Кевін Дж. Даунс прочитає лекцію на тему: «Сумніви щодо вакцинації: введення, базові поняття». Зокрема ви дізнаєтеся про те:

  • чи працюють вакцини насправді;
  • чи є захворювання безпечнішими за вакцини;
  • чи проводяться дослідження з перевірки безпеки вакцин;
  • чи дійсно вакцини перевантажують імунну систему;
  • чи містять вакцини токсини;
  • чи заперечує релігія застосування вакцин.

Прослухати лекцію можна тут https://www.youtube.com/watch?v=BRkP9CZ4Mfs

Щоб записатися на курс, потрібно обов’язково зареєструватися на сайті Центру громадського здоров’я України. Детальна інструкція тут → https://bit.ly/2WsC5Oi.

За результатами кожної лекції слухачам буде запропоновано пройти тест. Загальна кількість правильних відповідей для отримання сертифікату БПР становить не менше 70%. Надається 2 спроби для складання тесту за кожною темою. Чекаємо вас на курсі, реєстрація тут https://courses.phc.org.ua/co…/course-v1:PHC+48+2020_1/about.

Курс створено у рамках реалізації Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти завдяки імунопрофілактиці.

Онлайн-курс орієнтовано на медичних працівників первинної та вторинної ланок медичної допомоги, менеджерів закладів охорони здоров’я. Окремі теми також орієнтовані на загальну аудиторію.

Інші новини