Перейти до основного вмісту
У вівторок, 4 серпня о 17:00 стартує п’ята лекція онлайн-курсу «Імунопрофілактика інфекційних хвороб: як стати профі»
04.08.2020
11:00

У вівторок, 4 серпня о 17:00 стартує п’ята лекція онлайн-курсу «Імунопрофілактика інфекційних хвороб: як стати профі»

Спікери лекціїФедір Лапій, голова Національної технічної групи з імунопрофілактики та Ірина Волошина, професорка кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО ЗДМУ. 

Під час лекції спікери розкажуть про особливості вакцинації у дорослому віці. 

Прослухати лекцію можна тутhttps://www.youtube.com/watch?v=SHlQP8Za2Ds

Щоб записатися на курс, потрібно обов’язково зареєструватися на сайті Центру громадського здоров’я України. Детальна інструкція тут → https://bit.ly/2WsC5Oi.

За результатами кожної лекції слухачам буде запропоновано пройти тест. Загальна кількість правильних відповідей для отримання сертифікату БПР становить не менше 70%. Надається 2 спроби для складання тесту за кожною темою. Чекаємо вас на курсі, реєстрація тут https://courses.phc.org.ua/co…/course-v1:PHC+48+2020_1/about.

Курс створено у рамках реалізації Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти завдяки імунопрофілактиці.

Онлайн-курс орієнтовано на медичних працівників первинної та вторинної ланок медичної допомоги, менеджерів закладів охорони здоров’я. Окремі теми також орієнтовані на загальну аудиторію.

Інші новини