Перейти до основного вмісту
Час обирати здоров'я
Шукаємо спікерів на другу національну конференцію «PrEP: За межами звичайного захисту»
02.03.2021
12:58

Шукаємо спікерів на другу національну конференцію «PrEP: За межами звичайного захисту»

Друга національна конференція з доконтактної профілактики інфікування ВІЛ (PrEP) «PrEP: За межами звичайного захисту» відбудеться 9, 10 та 11 червня 2021 року у віртуальному форматі. Конференція покликана створити простір для національного діалогу між усіма зацікавленими сторонами та як наслідок посилити спроможність надання якісних послуг із доконтактної профілактики інфікування ВІЛ.

Конференція має на меті представити результати впровадження програми з PrEP, виявити труднощі, з якими стикалася програма, та знайти способи їх вирішення. У майбутньому це має позитивно вплинути на доступ до послуг медикаментозної доконтактної профілактики інфікування ВІЛ людьми, які потребують її. Серед цілей конференції також:

  • сприяти обміну досвідом та кращими практиками впровадження PrEP, а також сформувати спільне бачення урядового та неурядового сектору щодо них,
  • визначити перспективи розширення програми для всіх людей, які мають високий ризик інфікування, та створити для них сприятливі умови для покращення обізнаності щодо PrEP,
  • запропонувати модель платформи для участі стейкхолдерів, яка слугуватиме обговоренню і формуванню подальших планів щодо PrEP.

До участі в конференції запрошуються всі охочі та зацікавлені в темі доконтактної профілактики ВІЛ глядачі. Зокрема конференція буде корисною для лікарів усіх рівнів надання медичної допомоги та медичного персоналу, представників неурядових організацій та урядового сектору, а також для міжнародних партнерів.

Робочі мови конференції — українська та англійська (синхронний переклад).

Під час конференції будуть виступи українських та міжнародних спікерів, а також відібрані інші спікери за результатами конкурсу на найкращі тези/абстракти. За матеріалами конференції будуть опубліковані тези в журналі та на сайтах партнерів заходу.

Запрошуємо подавати тези/абстракти на конференцію. Їх необхідно надіслати до 23:59 4 квітня 2021 року на електронну адресу: prep-conference@phc.org.ua.

Інші новини