
Запрошуємо на вебінар про макроліди, тетрацикліни, аміноглікозиди й поліміксини, їхню фармакологію та сучасні підходи до застосування
Центр громадського здоров'я МОЗ України запрошує на вебінар «Макроліди, тетрацикліни, аміноглікозиди, поліміксини: механізми дії, важливі механізми резистентності, спектр активності, фармакокінетика/фармакодинаміка, клінічні показання».
Професор Флорін Джордж Хорхат (Florin George Horhat) Тімішоарського університету медицини та фармації ім. Віктора Бабеша, медичний директор Дитячої лікарні швидкої допомоги ім. Луїса Цуркану в Тімішоарі, Румунія, розповість про принципи та особливості використання макролідів, тетрациклінів, аміноглікозидів, поліміксинів.
Онлайн-зустріч відбудеться 16 травня (п’ятниця), о 15:00.
Доступний синхронний переклад українською мовою.
Після лекції спікера передбачена сесія запитань-відповідей.
Реєстрація за посиланням:
https://columbiauniversity.zoom.us/webinar/register/WN_d8pF1kllRuiCS0VJQW_P1w
Лекція відбудеться в межах циклу вебінарів «Європейський досвід впровадження інфекційного контролю та адміністрування антимікробних препаратів. Перспективи для України» за фінансування Центрів контролю та профілактики хвороб (CDC) США, та підтримки ICAP Колумбійського університету США.
Записи попередніх вебінарів циклу можна переглянути на офіційному YouTube каналі Центру громадського здоров’я МОЗ України: https://youtube.com/playlist?list=PLiUQ4J0vu34rkFD1xYvlKsD4FlkCFMGY-&si=1f_Mj0KZEgKESz8q
Спікери — досвідчені лікарі, експерти, що викладають в медичних університетах з різних куточків Європи та є членами Європейського товариства клінічної мікробіології та інфекційних хвороб (ESCMID).
Цикл вебінарів охоплює такі напрямки (з 2023 року):
- Догляд за ранами та профілактика інфекцій області хірургічного втручання;
- Діагностика, профілактика та епіднагляді за інфекціями області хірургічного втручання, інфекціями кровотоку та катетер-асоційованих інфекцій кровотоку, катетер-асоційованими інфекціями сечовивідних шляхів, вентилятор асоційованими пневмоніями.
- Догляд за медичними девайсами;
- Особливості ран отриманих внаслідок бойових дій;
- Периопераційна антибіотикопрофілактика;
- Основні принципи антимікробної терапії та профілактики;
- Фармакологія різних класів антибактеріальних препаратів (особливості, фармакокінетики та фармакодинаміка);
- Особливості використання бактеріологічних методів діагностики.
Стежте за анонсами та долучайтесь до всього циклу вебінарів.